Kochani!
Nareszcie mam wolne, od lekarzy, rehabilitacji.
Nie będzie mnie w świecie wirtualnym, chcę odpocząć i jak najwięcej czasu spędzić z Rodzinką.
Wyjeżdżam do Mamy na wakacje.
Życzę Wam miłych letnich dni w zdrowiu, beztrosce i z uśmiechem w roli głównej💛🌞🌸🤗
do posłuchania
Cytat do zapamiętania:
"Szczęściarzem jest ten, kto ma zawsze dokąd wracać".
Krystyna Mirek

Kochana! Wszystkiego dobrego! Odpoczywaj, spełniaj marzenia, ładuj baterie!!
OdpowiedzUsuń