Witam serdecznie wszystkich miłych gości na moim blogu:)
Kiedy rok temu byłam na szkoleniu z pracy, o komunikacji międzyludzkiej, relacjach i konfliktach- dano nam do rozwiązania w grupach test. Tamten jest długi, nie chciałabym go tutaj przepisywać, ale dostałam inny, podobny od naszego trenera personalnego.
U mnie rozwiązujemy go w domku wszyscy osobno, a dyskusja będzie wtedy, kiedy będzie nas komplet i wolny czas.
A będzie ostro, tak jak było za pierwszym razem.
Oto ten test. Bardzo proszę o szczere odpowiedzi i uzasadnienie swojego wyboru. Pogrupujmy i punktujmy osoby.
Kiedy rok temu byłam na szkoleniu z pracy, o komunikacji międzyludzkiej, relacjach i konfliktach- dano nam do rozwiązania w grupach test. Tamten jest długi, nie chciałabym go tutaj przepisywać, ale dostałam inny, podobny od naszego trenera personalnego.
U mnie rozwiązujemy go w domku wszyscy osobno, a dyskusja będzie wtedy, kiedy będzie nas komplet i wolny czas.
A będzie ostro, tak jak było za pierwszym razem.
Oto ten test. Bardzo proszę o szczere odpowiedzi i uzasadnienie swojego wyboru. Pogrupujmy i punktujmy osoby.
PRZEPRAWA W RAJU
Kto zachował się
najbardziej, a kto najmniej honorowo (od 1 do 5)
Dawno temu w RAJU, kobieta o imieniu EWA kochała się
w mężczyźnie imieniem ADAM.
Żył on nad brzegiem rzeki pełnej mężczyzno
i kobieto‑żernych piranii. EWA także mieszkała nad tą rzeką, tyle że
na jej drugim brzegu.
Pewnego dnia most łączący brzegi został zerwany. EWA
udała się więc do KAPITANA, który dysponując statkiem mógł ją przewieźć
na drugą stronę. KAPITAN stwierdził, że chętnie to zrobi, ale EWA przed
przeprawą musi pójść z nim do łóżka. EWA odmówiła i poszła poskarżyć się
PRZYJACIELOWI. Ten jednak nie chciał być zaangażowany, ponieważ akurat pisał
kolejną rajska pieśń i nie miał czasu.
EWA poczuła, że nie ma wyjścia – musi przyjąć warunki
KAPITANA! Ten z zadowoleniem przyjął EWĘ i, po sporej chwili zawiózł ją na
drugi brzeg. Gdy EWA opowiedziała ADAMOWI o sposobie, w jaki dostała się
do niego, ten odepchnął ją z pogardą. Ze złamanym sercem, pełna goryczy
EWA poszła do BRUTALA, aby poskarżyć się na swój los. Ten, niewiele myśląc
pobiegł do ADAMA i potraktował go boleśnie z całą siłą, jaką miał. EWA była
uradowana, że ADAM dostał za swoje.
Po całym dniu w RAJU słońce zachodziło za góry, KAPITAN
pykał swoją fajkę na pokładzie statku słuchając niosącego się przez góry
szyderczego śmiechu EWY.
Pozdrawiam wszystkich bardzo słonecznie i serdecznie, życzę udanego całego tygodnia:)
słucham sobie, bo lubię- klik
Motto na dobry tydzień:
"Jeśli chcemy zdobyć przyjaciół, powinniśmy zacząć od
robienia różnych rzeczy dla innych ludzi. Rzeczy, które wymagają czasu,
wysiłku, bezinteresowności i uwagi".
Dale Carnegie